Úplný název školy

Střední odborné učiliště Slaný, příspěvková organizace

Adresa:

Hlaváčkovo nám. 673
274 01 Slaný

IČ: 00069485
IZO: 600170110

Kontakty

312 522 286 – kancelář školy
601 590 434 – studijní oddělení – Bc. Petr Braha
723 031 923 – dílny odborného výcviku technických oborů Otruby-Lidice

skola@souslany.cz
Datová schránka: 2uauypq
Elektronická podatelna: ISSKL@kr-s.cz

Vedení školy

Mgr. Monika Kašparová
ředitelka školy
kasparova@souslany.cz

Mgr. Jaromír Janovský
statutární zástupce ředitele
janovsky@souslany.cz

Mgr. Věra Křížová
zástupce pro teoretickou výuku, koordinátor ŠVP
krizova@souslany.cz

Kancelář školy

Bc. Hana Šlégrová
tel. 312 522 286
slegrova@souslany.cz

Vedoucí učitelé odborného výcviku

Helena Hortová
potravinářské obory
tel. 601 590 435
hortova@souslany.cz

Martin Hamouz
technické obory
tel. 720 063 973
hamouz@souslany.cz

Pověřenec pro ochranu osobních údajů

Igor Dvořák
poverenec@souslany.cz

Pedagogičtí pracovníci

Teoretické vyučování

Ing. Radek Číhař – cihar@souslany.cz

Ing. Lenka Dvořáčková – metodik EVVO – dvorackova@souslany.cz

Mgr. Jana Dvořáková dvorakova@souslany.cz

Ing. Radka Koláčková – kolackova@souslany.cz

Bc. Pavlína Landová – landova@souslany.cz

Bc. Kateřina Lukešová – lukesova@souslany.cz

Martin Tengler – tengler@souslany.cz

Stanislav Troch – troch@souslany.cz

Mgr. Pavla Vejražková – vejrazkova@souslany.cz

Bc. Julie Vosyková – vosykova@souslany.cz

Mgr. Jan Zmátlík – metodik prevence zmatlik@souslany.cz

Odborný výcvik – potravinářské obory

Anna Krupková – krupkova@souslany.cz

Petra Provazníkováprovaznikova@souslany.cz

Monika Szigetiová – szigetiova@souslany.cz

Jitka Ulbrichová – ulbrichova@souslany.cz

Lucie Vargová – vargova@souslany.cz

Barbora Zárubová – zarubova@souslany.cz

Odborný výcvik – technické obory

Jindřich Cibulka – cibulka@souslany.cz

Zdeněk Hladík – hladik@souslany.cz

Václav Kerner – kerner@souslany.cz

Jiří Ort  ort@souslany.cz

Pavel Smrž  smrz@souslany.cz

Tomáš Šafránek – safranek@souslany.cz

Ekonomický a provozní úsek

Vedoucí a mzdová účetní
Bc. Hana Šlégrová – slegrova@souslany.cz

Účetní

Markéta Vitoušová – vitousova@souslany.cz

Pokladní

Marcela Frycová – frycova@souslany.cz

Studijní oddělení

Bc. Petr Braha – braha@souslany.cz

Školní psycholog

Mgr. Lucie Brejšová – brejsova@souslany.cz

Školník

Tomáš Šafránek

Úklid

Eva Snopová

Hana Stůjová

Jiřina Hotová

Poskytování informací dle zákona č. 106/1999 Sb.

Informace poskytují:
Mgr. Monika Kašparová – ředitelka školy, tel. 312 522 286, kasparova@souslany.cz
Mgr. Jaromír Janovský – statutární zástupce ředitele, tel. 312 522 286, janovsky@souslany.cz

Pracovník pověřený přijímáním podnětů a oznámení:
Bc. Hana Šlégrová – kancelář školy, tel. 312 522 286, slegrova@souslany.cz